Aktaş Otomat Makina
+90 (212) 567 2733
+90 (535) 924 3284

HAKKIMIZDA

Aktaş otomat 2009 yılında Zeki Aktaş tarafından kurulmuş ve o günden sonra durmak bilmeden alanında gelişme sağlayarak müşterilerine hizmet vermektedir. İndex marka alım, satım, onarım yapmaktayız aynı zamanda müşterilerin talebine göre Fason iş yapabiliriz. Sürekli ürün çeşitliliğini arttırırken kalitemizi asla düşürmeyiz. Personellerimiz ile tam uyum içinde çalışarak 7 yıldır hizmet veren Aktaş Otomat'ın firma olarak ömrü çok daha uzundur. Aynı zamanda yan sanayi ve yedek parça ürünlerinin imalatını yapıyoruz ancak yan sanayi olmasına rağmen ürettiğimiz ürünlerin orjinallerden kalite ve sağlamlık açısından bir fark olmamasına karşın fiyatıda orjinalinden daha ucuza mal olur. 

Misyonumuz:

Misyonumuz basit olarak ilk kurulduğumuz günden beri hizmet vermektir desek yanlış söylemiş olmayız. Sanayi sektöründe ürettiğimiz, sattığımız, onardığımız ürünler ve hizmet kalitemiz ile kısa zamanda çok iş yaparak adımızı duyurmayı başardık. 

Vizyonumuz:

Aktaş otomat yaptığı geleceğe dönük planlar ile asla yaş tahtalara basmamıştır. İleriki dönemlerde planlarımız arasında tabikide sektörümüzde ülkemizi iyi bir şekilde temsil etmek ve tüm müşterilerin taleplerini yerine getirmeyi başarabilmek vardır.

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller aktasotomat.comsitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - Sayaç : 17865